Anarchistický Festival Knihy // Prague Anarchist Bookfair

22. února 2014 v 10:31 | sm3 |  Anarchismus
Anarchistický Festival Knihy // Prague Anarchist Bookfair

V době, která přeje politickým a sociálním alternativám, potřebujeme místa setkávání, kde se dají navazovat nové kontakty, kde lze diskutovat, sdílet informace, startovat a propojovat aktivity.
Anarchistický knižní festival pro širší okruh antiautoritářského hnutí takové místo nabízí. Jeho jádrem je, jak název napovídá, setkání vydavatelů a distributorů literatury, tedy příležitost shlédnout a případně pořídit široké spektrum tematické literatury a také potkat její tvůrce tváří v tvář. Ale nezůstává pouze u toho.

Součástí festivalu jsou i celodenní pásma tématických přednášek zajímavých hostů z domova i zahraničí, praktické workshopy i prezentace aktivních skupin, kolektivů a organizací. Pokud se chcete festivalu jakýmkoliv aktivním způsobem zúčastnit (chcete nabídnout přednášku, workshop, přijet se svou distribucí, mít na festivalu stánek s literaturou, kterou vydáváte), napište nám prosím co nejdříve na kontaktní e-mail anarchistbookfaircz (a) riseup.net
Ozvěte se nám i s tipy na zajímavé hosty či v případě, že můžete festivalu jakkoliv pomoci s organizací, propagací, uspořádáním benefice či jinak.
Děkujeme.

Letošní ročník Anarchistického knižního veletrhu se uskuteční o víkendu 19.-20. dubna (pondělí je státním svátkem) v klubu Pilot na adrese Donská 19 (prezentační část se stánky) a Café v lese na adrese Krymská 12 (přednáškové pásmo), oba dny od 12:00 do večerních hodin. Oba prostory jsou od sebe vzdáleny 130 metrů.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsem pro podporu:

Palestiny
Izraele

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.